Pretraga sahrana
17.05.2021
Prezime i ime pokojnika Groblje Mesto ispraćaja Termin sahrane
Ajdarić Zdravko Dudova šuma Radić kapela 12:30 h
Pejić Janja Bajsko Mrtvačnica 14:00 h

15.05.2021
Prezime i ime pokojnika Groblje Mesto ispraćaja Termin sahrane
Šabić Ilona Bajsko Mrtvačnica 11:00 h
Barabaš Eržebet Bajsko Mrtvačnica 12:00 h
Pec Julije Senćansko Mrtvačnica 12:30 h
Čondra Drago Donji Tavankut Mrtvačnica 11:30 h
Kerestenji Verona Bajsko Peić kapela 13:00 h
Vuković Ivan Gornji Tavankut Mrtvačnica 13:00 h
Pustai Budimka Kula 16:00 h

14.05.2021
Prezime i ime pokojnika Groblje Mesto ispraćaja Termin sahrane
Stanimirović Miroslav Aleksandrovo Crkvena kapela 12:30 h
Laušev Nenad Aleksandrovo Crkvena kapela 11:00 h
Kobrehel Imre Kersko Mrtvačnica 15:30 h
Benak Marko Senćansko 09:00 h
Hasani Enver Senćansko 13:45 h
Radulović Dragan Dudova šuma Gradska kapela 14:00 h
Marčeta Dušan Palić Mrtvačnica 09:30 h
Karačonji Damir Kikinka Katoličko 15:00 h

13.05.2021
Prezime i ime pokojnika Groblje Mesto ispraćaja Termin sahrane
Horvat Mihalj Bajsko Peić kapela 17:00 h
Sedlar Matild Čantavir Veliko Mrtvačnica 11:00 h
Miković Alen Bajsko Mrtvačnica 15:00 h
Marjanović Zoran Senćansko 09:00 h
Vojnić Purčar Antun Bajsko Peić kapela 14:00 h
Teleki Antun Bajsko Mrtvačnica 14:00 h
Seleši Jakob Bajsko Peić kapela 15:00 h

12.05.2021
Prezime i ime pokojnika Groblje Mesto ispraćaja Termin sahrane
Šarčević Jelica Dudova šuma Radić kapela 14:00 h
Utaši Ilona Čantavir Veliko Mrtvačnica 12:00 h
Belai Jožef Čantavir Veliko Mrtvačnica 11:00 h
Đuran Simeon Novi Žednik Mrtvačnica 15:00 h
Govorković Tihomir Senćansko 09:00 h
Galac Imre Kersko Mrtvačnica 12:30 h
Nešić Milivoje Dudova šuma Radić kapela 11:00 h

11.05.2021
Prezime i ime pokojnika Groblje Mesto ispraćaja Termin sahrane
Milić Rade Dudova šuma Radić kapela 14:00 h
Toldi Ištvan Bajsko Mrtvačnica 11:00 h
Tarjan Ana Bajsko Mrtvačnica 10:00 h
Pasa Edit Kersko Crkvena kapela 14:00 h
Milenković Miroslav Dudova šuma Radić kapela 15:30 h
Čikić Branko Dudova šuma Radić kapela 11:00 h
Ribić Slavica Dudova šuma Radić kapela 12:30 h
Saulić Franjo Aleksandrovo Mrtvačnica 11:00 h
Šimko Ćupić Slavica Palić Mrtvačnica 15:30 h
Kenjereš Ferenc Bački Vinogradi Mrtvačnica 12:30 h
Skenderović Joso Donji Tavankut Mrtvačnica 12:00 h

10.05.2021
Prezime i ime pokojnika Groblje Mesto ispraćaja Termin sahrane
Ćakić Ivan Bajsko Peić kapela 13:00 h
Sebenji Judit Bajsko Mrtvačnica 14:00 h
Dušanović Dijana Senćansko Mrtvačnica 11:00 h
Mrđa Rajko Dudova šuma Radić kapela 15:30 h
Salma Peter Senćansko Mrtvačnica 12:30 h
Pelhe Magdolna Senćansko Mrtvačnica 15:30 h
Brajkov Marija Senćansko Mrtvačnica 14:00 h
Vojnić Kortmiš Marija Stari Žednik 15:00 h

Poštovani posetioci, radi poboljšanja korisničkog iskustva ovaj sajt koristi kolačiće. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".